Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар садово-парановий наземний IP54 PL-18/30 E27, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 23W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-231 |
| Висота | 300mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Діаметр | 90mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 23W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | PL-18 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 990 ₴



