Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар садово-парково-за парковий наземний IP44 PL-12/80 E27, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L76-011 |
| Висота | 800mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Довжина | 120mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 60W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V |
| Серія | PL-12 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP44 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120mm |
- Ціна: 3 750 ₴



