Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар садово-парховий наземний 50W SI-130-35 Silver, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU10 і потужністю 50W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 183204 |
| Вид | Галогенні |
| Висота | 600mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Довжина | 70mm |
| Клас захисту | II |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 50W |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | SI-130 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 70mm |
- Ціна: 1 890 ₴



