Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар садово-за парковий GL-77 DL, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Коричневий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Класичний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L16-028 |
| Висота | 1140mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Довжина | 250mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 60W |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-77 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Класичний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Колір | Коричневий |
| Колір плафона | Коричневий |
| Ширина | 250mm |
- Ціна: 2 790 ₴




