Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар садово-за парковий GL-65 E-3, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Коричневий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Класичний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L14-011 |
| Висота | 2280mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Ліхтарний стовп |
| Довжина | 800mm |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-65 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Класичний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Коричневий |
| Колір плафона | Коричневий |
| Ширина | 800mm |
- Ціна: 9 500 ₴



