Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар садово-парковий GL-15 стовп дерево/101 526 1512 70 см, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Коричневий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 142007 |
| Висота | 700mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Довжина | 100mm |
| Клас захисту | I |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-15 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Колір плафона | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 100mm |
- Ціна: 1 780 ₴


