Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар садово-парковий GL-13 стовп камінь/101 526 1321 100 см, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 142002 |
| Висота | 1000mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Діаметр | 170mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-13 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 500 ₴



