Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар садово-за парковий GL-03 BW MB, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Класичний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 141024 |
| Висота | 380mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Довжина | 160mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-03 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Класичний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 160mm |
- Ціна: 680 ₴



