Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар лофт GL-103 DL RED/BK стовпчик, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Лофт. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-071 |
| Висота | 1100mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Діаметр | 220mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 60W |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-103 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Лофт |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Куляста |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Коричневий |
- Ціна: 3 450 ₴



