Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар високий лофт GL-101 E-3 BK, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Лофт. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-062 |
| Висота | 2000mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Ліхтарний стовп |
| Діаметр | 560mm |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність | 60W |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-101 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Лофт |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 550 ₴



