Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар Led світлодіодний садово-пардовий наземний IP54 PL-25/80 7W, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-319 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 800mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Довжина | 90mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 7W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Нейтральний (4000-4700К) |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Світловий потік | 490lm |
| Серія | PL-25 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 140mm |
- Ціна: 2 490 ₴





