Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар Led світлодіодний садово-параловий наземний IP54 PL-20/80 13W, виготовлений із матеріалу Метал. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-247 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 800mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Довжина | 230mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 13W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Серія | PL-20 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
| Ширина | 140mm |
- Ціна: 5 590 ₴




