Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар Led світлодіодний садово-параловий наземний IP54 PL-15/30 9W, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-088 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 305mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Садовий ліхтар |
| Діаметр | 100mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість світлодіодів | 30 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 9W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Світловий потік | 630lm |
| Серія | PL-15 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип светодиода | Smd 2835 |
| Форма | Конусна |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 3 000 ₴




