Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний світильник AL-600/2х5W NW Led IP54 WH, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 10W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-400 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 200mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 100mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 10W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Нейтральний (4000-4700К) |
| Світлова видатність | 80Lm/W |
| Серія | AL-600 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Білий |
| Ширина | 175mm |
- Ціна: 1 350 ₴








