Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний світильник AL-128/1 E27 Dgy IP54, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 10W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-398 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 345mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 100mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 10W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | AL-128 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120mm |
- Ціна: 1 650 ₴







