Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний настінний накладний Led IP64 PL-13/25, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 1W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L76-013 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 170mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 250mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 1W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | PL-13 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP44 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120mm |
- Ціна: 4 800 ₴




