Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний настінний накладний Led 310/3W, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 3W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-049 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 140mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Діаметр | 63mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Скло |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 3W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | LED-310 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP65 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сірий |
| Колір плафона | Безбарвний |
- Ціна: 1 160 ₴










