Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний настінний накладний Led 308/12W, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 12W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-047 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 113mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 260mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість світлодіодів | 20 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 12W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | LED-308 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 85mm |
- Ціна: 3 450 ₴



