Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний настінний накладний IP65 AL-59/2 GU10 Swh, виготовлений із матеріалу Алюміній у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU10 і потужністю 50W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Білий |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-045 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 115mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 155mm |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 50W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору і вниз |
| Напруга | 220V |
| Серія | AL-59 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP65 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80mm |
- Ціна: 2 970 ₴




