Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний настінний накладний IP44 AL-66/2 GU10, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU10 і потужністю 35W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-103 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 110mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 230mm |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 35W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору і вниз |
| Напруга | 220V |
| Серія | AL-66 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP44 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 70mm |
- Ціна: 2 350 ₴




