Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний настінний накладний AL-74/1 GU10, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Нікель. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU10 і потужністю 50W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-128 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 110mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 140mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 50W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору |
| Напруга | 220V |
| Серія | AL-74 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP44 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Нікель |
| Ширина | 60mm |
- Ціна: 920 ₴




