Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний лінійний IP65 CB-2/45W, виготовлений із матеріалу Алюміній у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 45W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-484 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 130mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 1025mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 45W |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Серія | CB-2 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP65 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кут розсіювання | 45 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60mm |
- Ціна: 4 250 ₴





