Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний лінійний IP65 CB-2/24W, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 24W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-466 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 50mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 1000mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість світлодіодів | 24 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 24W |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Світловий потік | 1440lm |
| Серія | CB-2 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP65 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кут розсіювання | 180 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 40mm |
- Ціна: 2 250 ₴









