Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний фасадний STR-05/CD-150, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем Rx7s і потужністю 70W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | RX7s |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 143005 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 295mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 185mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 70W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | STR-05 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP64 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140mm |
- Ціна: 1 550 ₴



