Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний фасадний AL-23/1 G9, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем G9 і потужністю 40W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 144123 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 120mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 100mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 40W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V |
| Серія | AL-23 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP44 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 97mm |
- Ціна: 1 090 ₴





