Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний садовий STR-05/2HI-70 black, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем Rx7s і потужністю 70W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | RX7s |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 143004 |
| Вид | Галогенні |
| Висота | 375mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Прожектор |
| Довжина | 190mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 70W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | STR-05 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP64 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Промислові |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Конусна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190mm |
- Ціна: 1 460 ₴



