Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний садовий IP68 AS-07 GU5.3, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Нікель. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU5.3 і потужністю 35W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | GU5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-167 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 150mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 85mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 35W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | AS-07 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP68 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Конусна |
| Колір | Нікель |
| Ширина | 80mm |
- Ціна: 1 040 ₴






