Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний садовий AS-04, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU10.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 144053 |
| Вид | Галогенні |
| Висота | 130mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Діаметр | 100mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | Вбудований |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | AS-04 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Конусна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 350 ₴




