Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний садовий AS-02 Black (G6), виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU5.3 і потужністю 50W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Чорний |
| Цоколь | GU5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 144059 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 180mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Діаметр | 75mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 50W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | AS-02 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP44 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Конусна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 640 ₴


