Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний стельовий BL-641S/4 E27, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Латунь. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Класичний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 40W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L19-008 |
| Висота | 480mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Стельовий світильник |
| Діаметр | 600mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 40W |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V |
| Серія | BL-641 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Тіффані |
| Тип | Підвісні |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Латунь |
| Колір плафона | Латунь |
- Ціна: 11 799 ₴




