Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний підвісний GL-24 C BS, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Класичний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 141250 |
| Висота | 800mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Підвісний світильник |
| Діаметр | 210mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність | 60W |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-24 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Сріблястий |
| Колір плафона | Сріблястий |
- Ціна: 1 220 ₴




