Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний консольний Led IP65 HL-601/50W CW WH/WH, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 50W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-706 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 920mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Консольний світильник |
| Діаметр врізний | 35mm |
| Довжина | 100mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 50W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Холодний (5900-6500К) |
| Світлова видатність | 100lm/W |
| Серія | HL-601 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP65 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 240mm |
- Ціна: 2 950 ₴


