Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний для щаблів AL-08 WH, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем G4 і потужністю 35W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | G4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 144048 |
| Вид | Галогенні |
| Висота | 40mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Діаметр | 100mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 35W |
| Призначення | Для ступенів |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | AL-08 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP44 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
- Ціна: 320 ₴


