Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний GL-97 AM BK/Red, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-032 |
| Висота | 250mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 320mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 60W |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Серія | GL-97 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Коричневий |
| Ширина | 200mm |
- Ціна: 1 550 ₴


