Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний настінний фасадний накладний IP54 PL-19/28 9W, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 9W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-244 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 280mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 102mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 9W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Світловий потік | 75lm |
| Серія | PL-19 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип светодиода | High Power |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 126mm |
- Ціна: 3 600 ₴


