Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний настінний фасадний накладний GLS-02 A, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Нікель. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 142037 |
| Висота | 340mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Діаметр | 190mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | GLS-02 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP44 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Нікель |
| Ширина | 225mm |
- Ціна: 1 040 ₴



