Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний настінний фасадний накладний GL-83 AM, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Латунь. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Класичний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E14 і потужністю 40W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L19-012 |
| Висота | 530mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Діаметр | 230mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 40W |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-83 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP43 |
| Стиль | Класичний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Латунь |
| Колір плафона | Латунь |
- Ціна: 5 990 ₴


