Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний настінний фасадний накладний GL-16 А мідь/101 525 1601 23,6 см, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Мідь. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 142009 |
| Висота | 235mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | накладний |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-15 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Мідь |
| Колір плафона | Мідь |
| Ширина | 280mm |
- Ціна: 1 600 ₴


