Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний настінний фасадний IP23 GL-81P A BK, виготовлений із матеріалу Пластик у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Класичний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-354 |
| Висота | 375mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 220mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Монтаж | накладний |
| Потужність | 60W |
| Призначення | Для Балкона |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-81 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP23 |
| Стиль | Класичний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Куляста |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Безбарвний |
| Ширина | 240mm |
- Ціна: 820 ₴







