Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний ґрунтувальний Led садовий вбудований IP67 LG-24/12W, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 12W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-172 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 98mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Діаметр | 198mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 12W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Нейтральний (4000-4700К) |
| Серія | LG-24 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип светодиода | Cob |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сріблястий |
| Колір плафона | Безбарвний |
- Ціна: 2 400 ₴




