Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний ґрунтовий Led садовий вбудований BY-19/36 White Warm, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 3.2W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 183898 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 70mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Довжина | 100mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість світлодіодів | 49 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 3.2W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 24V/220V |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Світлова видатність | 60lm/W |
| Світловий потік | 260lm |
| Серія | BY-19 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип светодиода | Smd 3528 |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Безбарвний |
| Ширина | 100mm |
- Ціна: 1 550 ₴




