Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний ґрунтувальний IP65 AS-11/3W Red BK Cob, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 3W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-365 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 290mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Діаметр | 60mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 3W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Червоний |
| Поворотний плафон | Да |
| Світлова видатність | 50lm/W |
| Світловий потік | 150lm |
| Серія | AS-11 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP65 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип светодиода | Cob |
| Форма | Конусна |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Безбарвний |
- Ціна: 380 ₴




