Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний ґрунтувальний Led садовий вбудований IP65 Led 300G/3W CW, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Синій. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 3W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-372 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 54mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Довжина | 110mm |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість світлодіодів | 10 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 3W |
| Призначення | Для ступенів |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Холодний (5900-6500К) |
| Світлова видатність | 50lm/W |
| Світловий потік | 150lm |
| Серія | LED-300 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP65 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип светодиода | Smd 2835 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 45mm |
- Ціна: 450 ₴





