Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний ґрунтовий Led садовий вбудований IP65 Led 300G/3W, виготовлений із матеріалу Пластик у кольорі Синій. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 3W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-344 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 50mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Довжина | 110mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 3W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Світлова видатність | 70lm/W |
| Серія | LED-300 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP65 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 45mm |
- Ціна: 420 ₴





