Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний ґрунтовий Led садовий вбудований IP54 313/4W NW, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 4W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-053 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 60mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Довжина | 170mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 4W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Нейтральний (4000-4700К) |
| Серія | LED-313 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 70mm |
- Ціна: 1 500 ₴




