Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний ґрунтовий Led садовий вбудований BY-20/162 White Warm, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 183904 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 76mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Довжина | 200mm |
| Клас захисту | iiI |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість світлодіодів | 162 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Напрямок світла | Вгору |
| Напруга | 24V |
| Серія | BY-20 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300mm |
- Ціна: 4 350 ₴



