Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний ґрунтувальний Led садовий вбудований BY-14/6 Blue, виготовлений із матеріалу Пластик у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 0.4W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 183855 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 70mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Довжина | 80mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 0.4W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Синій |
| Серія | BY-14 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Безбарвний |
| Ширина | 50mm |
- Ціна: 1 400 ₴




