Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний галогенний ґрунтувальний IP67 LG-10, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Нікель. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU5.3 і потужністю 20W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | GU5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 144061 |
| Вид | Галогенні |
| Висота | 140mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Довжина | 125mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 20W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору |
| Напруга | 220V |
| Серія | LG-10 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Нікель |
| Ширина | 125mm |
- Ціна: 1 220 ₴



