Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний галогенний ґрунтувальний IP67 LG-09, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU5.3 і потужністю 50W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | GU5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 153025 |
| Вид | Галогенні |
| Висота | 75mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Діаметр | 95mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 50W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | LG-09 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Безбарвний |
- Ціна: 1 220 ₴





