Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний вбудований для ступенів садовий AL-01G Black, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 20W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 144008 |
| Висота | 65mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Довжина | 100mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 20W |
| Призначення | Для ступенів |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | AL-01 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 235mm |
- Ціна: 440 ₴



